Temeli 1990 dayanan ve daha sonra 2009 yılında Artvin’de ilk ve tek Tel Örgü & Çit Sistemleri üzerine üretim ve montaj yapan bir firma olarak kurulduk. Kurulduğu ilk yıllarda örgü telleri ile faaliyete başlayan DEM-TEL bugün geniş hizmet yelpazesi ile modern tasarımlarla çevre güvenliği ihtiyaçlarına çözüm sunmaktayız.

Her boy ve uzunlukta, istenilen tel kalınlığında ve göz aralığında, tek-çift uç burma, uç kapama sıcak fırın galvanizli ve renkli PVC kaplı helezon tel örgü üretimi ve ayrıca tel örgü direkleri ile dikenli tel, jiletli tel, panel çit, ağaç koruma çemberi, tel örgülü veya panel çitli menteşeli-raylı (motorlu, motorsuz) çit kapısı ve elektroşok çit sistemleri malzemesiyle montaj dahil olmak üzere deneyimli ekibimizle komple tel-çit uygulamaları yapmaktayız.

MİSYONUMUZ : Çevre çit güvenliği sistemlerinde güvenilir yaşam alanları sunarken ürünün ekonomik olmasının yanında, kaliteli ve estetik olmasını göz önünde bulunduruyoruz ve bunun için çalışıyoruz.

VİZYONUMUZ : Ulusal rekabet ortamında müşterilerimizin beklenti ve gereksinimlerini karşılarken ileri teknolojinin sağlamış olduğu imkanlar ile sektörümüze ve ülkemizin ekonomisine katkı sağlayan saygın bir firma olmayı amaçlıyoruz.

Gayret ve çalışmalarımızı, sizlerin destek ve güveniyle daima daha iyisini yapmaya devam edeceğiz.

DEM-TEL | DEMİR İŞLERİ – TEL ÖRGÜ & ÇİT SİSTEMLERİ